eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180411 11.04.2018 Valnemnda 00:00 Næringshagen Hamaren
20170518 18.05.2017 Valnemnda 00:00 Næringshagen
20170427 27.04.2017 Valnemnda 00:00 Fyresdal næringshage
20170215 15.02.2017 Valnemnda 00:00 Fyresdal næringshage Hamaren
20160420 20.04.2016 Valnemnda 00:00 Kommunehuset kommunestyresalen
20160406 06.04.2016 Valnemnda 00:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20160101 01.01.2016 Valnemnda 00:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Erik Skjervagen Erik Skjervagen Fyresdal arbeiderparti (AP) Leiar erik.skjervagen@fyresdal.kommune.no Ikke registrert 35067107
Olav Gisle Noraberg Olav Gisle Noraberg Fyresdal arbeiderparti (AP) Nestleder olavgisl@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Sverre Thoresen Kjell Sverre Thoresen Fyresdal senterparti (SP) Medlem kjell.thoresen@telefiber.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Irgens Veum Tone Irgens Veum Fyresdal senterparti (SP) Medlem toneirgens@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Kristian Moe Nils Kristian Moe Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem nils.kristian.moe@fyresdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Serine Nærum Anne Serine Nærum Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem anne3870@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ellen Elisabeth Gasmann Ellen Elisabeth Gasmann Fyresdal senterparti (SP) Varamedlem e-elisabeth@telemarklys.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Slyngstad Svein Slyngstad Fyresdal senterparti (SP) Varamedlem svein.slyngstad@fyresdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Guro Blessum Libjå Guro Blessum Libjå Fyresdal senterparti (SP) Varamedlem gurolib@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Martha Schrøder Momrak Martha Schrøder Momrak Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem marta@telemarklys.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Kile Øyvind Kile Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem mo-autoa@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Ingunn Lauvrak Ingunn Lauvrak Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem ingulau@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.01