eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20190508 08.05.2019 Valstyret 00:00 Fyresdal Næringshage Hamaren
20190425 25.04.2019 Valstyret 00:00 Fyresdal Næringshage Hamaren
20170510 10.05.2017 Valstyret 00:00 Næringshagen Hamaren
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Kjell Sverre Thoresen Kjell Sverre Thoresen Fyresdal senterparti (SP) Medlem kjell.thoresen@telefiber.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Irgens Veum Tone Irgens Veum Fyresdal senterparti (SP) Medlem toneirgens@live.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Kristian Moe Nils Kristian Moe Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem nils.kristian.moe@fyresdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ellen Elisabeth Gasmann Ellen Elisabeth Gasmann Fyresdal senterparti (SP) Varamedlem e-elisabeth@telemarklys.no Ikke registrert Ikke registrert
Torleiv Hvistendahl Torleiv Hvistendahl Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem torhvist@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Erik Skjervagen Erik Skjervagen Fyresdal arbeiderparti (AP) Leiar erik.skjervagen@fyresdal.kommune.no Ikke registrert 35067107
Anne Serine Nærum Anne Serine Nærum Fyresdal arbeiderparti (AP) Medlem anne3870@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Olav Gisle Noraberg Olav Gisle Noraberg Fyresdal arbeiderparti (AP) Nestleder olavgisl@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Slyngstad Svein Slyngstad Fyresdal senterparti (SP) Varamedlem svein.slyngstad@fyresdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ingunn Lauvrak Ingunn Lauvrak Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem ingulau@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Martha Schrøder Momrak Martha Schrøder Momrak Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem marta@telemarklys.no Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Kile Øyvind Kile Fyresdal arbeiderparti (AP) Varamedlem mo-autoa@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.01